Conform calendarului desfăşurării concursului din data de 23.05.2017 şi 24.05.2017 vă comunicăm rezultatul selecţiei dosarelor de înscriere pentru fiecare post;

Nr. crt.

Nume şi prenume

postul pentru care a fost depus dorarul

rezultat selecţie dosar

1

ANTONE  GEORGIANA-ANTUSA

consilier juridic debutant - birou AAT

ADMIS

2

DUMITRU  CUCU  FLOAREA

consilier juridic debutant - birou AAT

ADMIS

3

PANFILIE  NADIA IONELA

consilier juridic debutant - birou AAT

ADMIS

4

SUSCIUC  LENUŢA

asistent medical principal - birou management calitate şi servicii

ADMIS

5

CALIVODĂ  SIMONA  MARIA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

6

CHIRILEANU  MARIANA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

7

DARABAN  STELUŢA  RODICA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

8

ERHAN  FLORENTINA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

9

LEŞANU  VASILICA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

10

MIRON  CRISTIANA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

11

MOROŞAN   VICTORIA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

12

ONOFREI  IOANA  LĂCRĂMIOARA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

13

ŞCHIOPU-LINDERT   ANGELA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

14

ŞIPOT   CARMEN MARINELA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

15

TUDOSĂ-MANEA  VASILICA  ALINA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

16

TUDOSIA   ALINA  ELENA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

17

UNGUREANU  SIMONA  CĂTĂLINA

asistent medical debutant -secţia chirurgie generală

ADMIS

18

BOCA  GENOVEVA  ELENA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

19

BUCEAŢCHI  FELICIA MARIA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

20

BUZILĂ   MARIANA  LILIANA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

21

CREŢU  MARILENA  LOREDANA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

22

DASCĂLU  ILEANA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

23

IRINARU  ŞTEFANIA CRISTINA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

24

IVAN  MARIA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

25

MÎNDRILĂ  OLTEA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

26

NICULIŢĂ  OCTAVIA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

27

SANDU  MARINICA  NICOLETA

infirmier - compartiment primiri urgenţe

ADMIS

28

AMARGHIOAIEI  ALINA  MIHAELA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

29

GHEORGHIU  MARIUS  GABRIEL

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

30

HRIŢIUC  ELENA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

31

HRIŢUC  ELISABETA ELENA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

32

LUCA  MAGDALENA  DARCLE

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

33

MATEI  VASILICA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

34

MIHĂESCU  CORINA  MARGARETA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

35

SFÎCA  GEBRIELA

ingrijitoare curăţenie -compartiment primire urgenţe

ADMIS

36

ANTONOVICI DANIELA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

37

BUZILĂ  OLTIŢA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

38

COJOCARU LAURA  VASILICA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

39

IANOVICI  CRISTINA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

40

HÎRCEAG  VIORICA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

41

MIRON   GEORGETA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

42

MORAR  MIRELA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

43

NICOARĂ  ELENA  DĂNUŢA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

44

PINTILIE  MARIANA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

45

SANDU   LUMINIŢA

spălătoreasă - spălătoria semiautomată

ADMIS

Secretar comisii concurs,

ec.Ropcen Alina